W Dniu Żołnierzy Wyklętych chcemy o nich szczególnie pamiętać. Dlaczego… To wyjaśnia Weronika Kostrzewa – szefowa działu publicystyki w Radiu Plus.
Similar Posts
PODZIĘKOWANIA
[tm_pb_section admin_label=”section”][tm_pb_row admin_label=”Row”][tm_pb_column type=”4_4″][tm_pb_accordion admin_label=”Accordion” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”] [tm_pb_accordion_item title=”Podziękowania”] Chcemy Podziękować Wszystkim za czas, chęci i serce poświęcone całej akcji. Za wspaniałą współpracę oraz WIELKI profesjonalizm. Dzięki Wam udało się nam dotrzeć ze Zdrapką Wielkopostną do 270 tysięcy domów. Wasze zaangażowanie spowodowało, że Zdrapka przekroczyła granice Polski: zdrapywali żołnierze w Afganistanie, Polacy na Syberii,…
O (trudnych) uczuciach • ks. Marcin Paś
[tm_pb_section admin_label=”section”][tm_pb_row admin_label=”row”][tm_pb_column type=”4_4″][tm_pb_text admin_label=”Text” text_orientation=”left” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”] Nie ma dobrych i złych emocji. Uczucia nie są grzechem. Są sygnałem, że coś się w nas dzieje. Święty Ignacy dostrzegał uczucia pociągające i odpychające od czegoś. Jakie pojawiają się Tobie? Polecamy kilka tekstów, które wyjaśniają co zrobić z trudnymi uczuciami. [/tm_pb_text][tm_pb_divider admin_label=”Divider” color=”#ffffff” show_divider=”off” divider_style=”solid” custom_margin=”6px|||”…
JAK DOCENIAĆ TO CO MAMY? | #LeśniakDuszyński
14 marca „Podziękuj i módl się przed każdym posiłkiem” Mamy co jeść? Mamy w co się ubrać? Mamy gdzie spać? Jak doceniać to co mamy opowiadają jezuici, Wojciech Leśniak SJ i Mateusz Duszyński SJ.
MODLITWA ZA PRZYJACIELA | #LeśniakDuszyński
1 kwietnia: „Dzień modlitwy za wybraną osobę: proś o jej zbawienie.” Dlaczego warto modlić się o zbawienie naszych bliskich opowiadają jezuici, Wojciech Leśniak SJ i Mateusz Duszyński SJ. https://youtu.be/WL-fOqiYlaI
#29 DRUGIE PODEJŚCIE (Monika i Marcin Gomułkowie z Początek Wieczności)
Dziś robimy drugie podejście do wybranego zadania. Które wybierzecie? Posłuchajcie kilka refleksji Moniki i Marcina Gomułków z Początek Wieczności. YOUTUBE >klik< INSTAGRAM >klik< FACEBOOK >klik<
Pokochaj siebie
Witajcie! To już kolejny dzień naszego Wielkiego Postu, dzisiejsze zdrapkowe zadanie komentuje Ewa Olborska z bloga Mocem. Zapraszamy. 🙂 https://www.youtube.com/watch?v=doyk0Pa_vl8&feature=youtu.be
