Światowa Premiera Zdrapki Wielkopostnej 2019 – UnBoxing

adminArtykuł, Challenge, Edycja 2019, ZadanieDodaj komentarz

Światowa premiera Zdrapki Wielkopostnej odbywa się zawsze na trzy tygodnie przed Środą Popielcową.

UnBoxing, czyli jak wygląda Zdrapka Wielkopostna

Wizerunek nowej wersji zdrapki ujawnili: Drużyna B, Moc w słabości, daughterofholygod, ekipa uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 4 im św. Jana Pawła II w Toruniu, Weronika Zaguła, ks. Wojciech Iwanecki, Trójca do Pary, On jest, Radio Fiat, Radio Rodzina, Radio Warszawa, Deon / WAM, Adeste, Dilerzy Dobrej Nowiny, Magazyn Kreda i wiele innych osób i instytucji. To oni przekonali nieprzekonanych do uczestnictwie w zdrapywanych rekolekcjach. Każdego dnia na karcie Zdrapki uczestnicy będą odkrywać zadanie, które może dotyczyć: postu, jałmużny, modlitwy, rachunku sumienia, gestów miłości, dialogu.

Premiera Zdrapki Wielkopostnej – nowości!

W pakiecie znalazło się sporo nowości. Sama Zdrapka jest koloru fioletowego i rozpala swoim wizerunkiem. Hasłu “Każdego dnia żyj w mocy Bożego Ducha” towarzyszą słowa Ewangelii wg św. Mateusza “Cieszcie się i radujcie albowiem Wasza nagroda wielka jest w niebie” umieszczone na obrazku płonącego ognia, symbolu Ducha Świętego, któremu mamy się poddawać przez cały Wielki Post.

Oprócz Zdrapki w wersji podstawowej w pudełku znalazła się nowość: Familijna Zdrapka Wielkopostna w dużym formacie i wizerunek … chińskiej wersji zdrapki. Tak! Zdrapka jest już w Azji!

Gdzie zamówić Zdrapkę Wielkopostną

Moment unboxingu otworzył drzwi dla wszystkich zdrapkowiczów – pakiety zamówić można na www.zdrapkawielkopostna.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *