To był wspaniały Wielki Post!

Już dziesiąty raz wspólnie odkrywaliśmy wielkopostne ćwiczenia dla ducha i ciała. Pierwsza Zdrapka powstała w 2015 roku. Cieszymy się, że przybywają kolejni zdrapkowicze. Pokrzepiają nas wasze świadectwa i życzenia:

Elżbieta: „Drapię już od kilku lat. Chyba 5-6 lat temu w zdrapce było „Ojcze Nasz zanim wyjdziesz i kiedy wrócisz” – weszło nam to wtedy z mężem w zwyczaj, a od czasu jak pracujemy zdalnie, po prostu razem zaczynamy i kończymy tak dzień.”

Ilona: „Wciągnęła sie moja parafia i rodzina! Dzień po dniu realizujemy zadania i refleksje”

Krzysztof: „Bardzo Wam dziękuję, nie zdjecie sobie sprawy jak Zdrapka bardzo pomaga w owocnym przeżyciu WP :)”

Marysia: „Usłyszałam (o zdrapce) od mojego przyjaciela. A że wszelkiego rodzaju zdrapki przynoszą mi radość to tutaj w tej zdrapce mam 2 w 1. Radość ze zdrapki i codzienne przemyślenia przybliżające mnie do Boga.”

Janina: „Jestem zachwycona choć uczestniczę po raz pierwszy. Wszystkim uczestnikom Szczęść Boże z okazji jubileuszu. „

A tobie jak poszły ćwiczenia dla ducha i ciała? Co odkryłeś, co umocniłeś? Podziel się z nami swoimi odczuciami, pomysłami, prześlij nam uwagi na przyszłe edycje dla redakcji Zdrapki. Okazją niech będzie zaproszenie do Loterii Wielkanocnej.

Loteria Wielkanocna na koniec Wielkiego Postu.

W dobrych zawodach wystąpiłeś i bieg ukończyłeś. W nagrodę dołącz do Loterii Wielkanocnej. W ten sposób pragniemy świętować koniec Wielkiego Postu i Zmartwychwstanie. Zapraszamy Cię do losowania! Czy to brzmi intrygująco? Zapisz się już teraz. W trzeciej edycji Loterii Wielkanocnej pragniemy dać wspaniałe przeżycia! Wycieczki do miejsc, w których wzmocnisz swoją duszę i ciało: voucher 4.0000 zł na wycieczka z misjatravel.pl, voucher 150 zł do wykorzystania w Domu Wypoczynkowym w Żelichowie, aromatyczny zestawy autorskich kaw z zakątków świata, mapa zdrapka od Mapsy.me dla podróżników po Polsce i świecie oraz kamerka sportowa na wyprawy.

Aktualizacja: Przyjmowanie zgłoszeń do losowania zostało zakończone!

Jednak nadal możesz przekazać nam swoje uwagi, życzenia lub pomysły na kolejny Wielki Post. Skorzystaj z tego formularza:

Linki:

  • regulamin „Loterii Wielkanocnej” – losofix.pl
  • biuro podróży Misja Travel – misjatravel.pl
  • dom wypoczynkowy w Żelichowie – www.cyganek.ndg.pl/dom-rekolekcyjno-wypoczynkowy/
  • opis nagród – link 

 
Zadania i komentarze z ostatniej edycji

Loteria Wielkanocna • losowanie nagród

Miło nam ogłosić, że losowanie Loterii Wielkanocnej 2024 właśnie się zakończyło. Naszą sierotką był Filip znany z instagrama jako @pan.koscielny. Z jego rąk padałały wygrane. Nagrodę główną wygrał Jarosław! Zwycięzca otrzyma voucher od MisjaTravel.pl na pielgrzymkę. Ale to nie koniec nagród! Także inni uczestnicy Loterii Wielkanocnej otrzymali fantastyczne nagrody: Małgosia wygrała voucher ufundowany przez księdza

Loteria Wielkanocna • Nagrody

Dołącz do trzeciej Loterii Wielkanocnej Zarejestruj swoją zdrapkę, aby wziąć udział w losowaniu wspaniałych przeżyć dla ducha i ciała. W Nagrodami w loterii są: Wycieczka z MisjaTravel.pl – wybierz swój kierunek Nagrodą w Loterii Wielkanocnej jest voucher o wartości 4.000 zł, który można wykorzystać w następujących kierunkach: Gruzja do początków chrześcijaństwa – 8 dni; Włochy

X Zdrapka: Jubileusz i Loteria Wielkanocna

W tym roku cieszymy się potrójnie.  Mamy przepiękną Zdrapkę. Świętujemy jubileusz! A na dodatek Środa Popielcowa przypada na Dzień Zakochanych – Walentynki. Dlatego zachęcamy Cię do złożenia życzeń Twoim ukochanym osobom. Wręcz im Zdrapkę i życz najlepszego Wielkiego Postu „ever”. „Odkryj źródło nadziei” • hasło dziesiątej edycji Wielki Post to doskonała okazja, by przybliżyć się

Zdrapka Wielkopostna 2024 • kalendarium

Dziesiąta Zdrapka Wielkopostna Z radością meldujemy, że prace nad dziesiątą Zdrapką Wielkopostną idą pełną parą! Zdrapka 2024 na przełomie stycznia i lutego może być już w Twoich rękach. I choć nie możemy zdradzić jeszcze hasła i wyglądu kolejnej Zdrapki, przeczuwamy, że przypadnie tobie do gustu. A co najważniejsze, podobnie jak spotkania z okazji Świąt, z