#19 W POŁOWIE DROGI (dk. prof. Waldemar Rozynkowski z Wydziału Duszpasterskiego Toruńskiej Kurii)
|

#19 W POŁOWIE DROGI (dk. prof. Waldemar Rozynkowski z Wydziału Duszpasterskiego Toruńskiej Kurii)

Niedziela = Msza Święta. Jak przeżyć ją uważniej i lepiej? Trzecia niedziela Wielkiego Postu to dobry czas, by podsumować pierwszą połowę postu. Do przeżycia tego czasu po Bożemu zachęca dziś diakon stały, profesor Waldemar Rozynkowski z Wydziału Duszpasterskiego Toruńskiej Kurii Diecezjalnej.

Koniec treści

Koniec treści