Loteria Wielkanocna • Nagrody

WojciechArtykuł, Edycja 2024, NewsDodaj komentarz

Dołącz do trzeciej Loterii Wielkanocnej

Zarejestruj swoją zdrapkę, aby wziąć udział w losowaniu wspaniałych przeżyć dla ducha i ciała. W Nagrodami w loterii są:

Wycieczka z MisjaTravel.pl – wybierz swój kierunek

Nagrodą w Loterii Wielkanocnej jest voucher o wartości 4.000 zł, który można wykorzystać w następujących kierunkach: Gruzja do początków chrześcijaństwa – 8 dni; Włochy śladami św. O. Pio – 8 dni; Włochy śladami św. Rity i Franciszka – 8 dni; Pielgrzymka do Włoch Północnych – 8 dni; Pielgrzymka do Włoch – Rzym i Neapol – 8 dni; Pielgrzymka Fatima i Santiago de Compostela – 8 dni (wybrane terminy); Pielgrzymka lotnicza do Medjugorie – 4 dni; Wypoczynek z Misją: Medjugorie – 8 dni; Pielgrzymka na Maltę; Pielgrzymka na Sycylię – 8 dni; Pielgrzymka na Litwę – 5 dni; Pielgrzymka do Lourdes – 4 dni; Pielgrzymka do Barcelony – 5 dni.

Zobacz co mówią o swojej pasji twórcy biura MisjaTravel.pl:

Połączyliśmy to, co kochamy w życiu najbardziej z potrzebą dzielenia się tym z innymi – tak powstała nasza misja. Na ogólnopolskim rynku funkcjonujemy od 2010 i specjalizujemy się w pielgrzymkach lotniczych. Liczba zrealizowanych wyjazdów pielgrzymkowych i wycieczkowych sprawia, że doskonale rozumiemy oczekiwania naszych Gości. Każdy program jest przez nas starannie przygotowany, współpracujemy tylko ze sprawdzonymi hotelami i przewodnikami

W ofercie biura znajduje się wiele destynacji: Popularne kierunki maryjne: Fatima, Lourdes, Medjugorie, Akita (Japonia), Guadalupe (Meksyk), Kibeho (Rwanda) czy Aparecida (Brazylia). Podróże śladami świętych do Grecji, Turcji, Libanu, na Cypr, Maltę czy też pieszo do Santiago de Compostela. Specjalne programy wycieczek tworzone są na zamówienie dla parafii lub kameralnych grup znajomych.

Wypoczynek w Domu Rekolekcyjno-Wypoczynkowym • wyjątkowe miejsce na Żuławach

Nagrodą jest voucher o wartości 150 zł, który można wykorzystać we wspaniałym miejscu na Żuławach – w domu rekolekcyjnym prowadzonym przez ks. Pawła.

Dom rekolekcyjno-wypoczynkowy znajduje się w murowanej części kompleksu budynków parafialnych. Mamy do dyspozycji dla gości 2 pokoje trzyosobowe i 1 pokój dwuosobowy, salonik z aneksem kuchennym i łazienką. W pokojach nie ma TV i radia, w zamian stoją regały z książkami. Przy domu znajduje się plac zabaw dla dzieci.

W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się przystań kajakowa, z miejscem na ognisko lub grilla. Również przy samej przystani usytuowana jest ścieżka rowerowa EV 10, EV13, EuroVelo 10 – Baltic Sea Cycle Route. Na terenie obiektu jest parking za zamkniętą bramą.

Dom znajduje się w samym sercu Żuław Królewskich. 4 km od Nowego Dworu Gdańskiego. Odległość do plaży w Stegnie ok. 10 km. Możliwość dojazdu w sezonie wakacyjnym kolejką wąskotorową. Odległość do Gdańska to jedynie 40 minut trasą s7. Malbork oddalony jest o 25 km od nas.

 

Prezenty dla podróżnika • wspaniałe wspomnienia

Podróże pozostawiają wspomnienia. Można je zapisywać w pamięci, filmami, zdjęciami, w pamiętniku, na mapie zdrapce, a nawet smakami! Z tymi upominkami Twoje wspomnienia będą ciągle żywe.

Loteria Wielkanocna • Kliknij TUTAJ i zarejestruj Zdrapkę Wielkopostną

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *