Odkryj radość • świąteczna loteria dla ducha i ciała

WojciechNews4 Comments

Drogi Przyjacielu Zdrapki Wielkopostnej! Dziękujemy za wspólne odkrywanie (nie tylko) Wielkiego Postu. Akcja ma już osiem lat. W tym czasie dotarła na wszystkie kontynenty. Ale największą radość mamy gdy dociera wprost do serca i wzbudza motywację do spotkania z Bogiem, siostrą, bratem i samym sobą.

Świąteczne losowanie nagród

Dziękujemy, że jesteś z nami – nawet jeżeli jesteś tutaj pierwszy raz. Chcemy wspólnie świętować. Wspólnie z firmą nofsza.pl (specjalistami od loterii) przygotowaliśmy losowanie nagród dla ducha i ciała. Dziękujemy, że dołączyłeś do zabawy. W losowaniu świątecznego kosza pełnego łakoci (dla ciała) oraz książek od naszych patronów (dla ducha) wyłoniony został zwycięzca – Paweł z Łodzi. Serdecznie gratulujemy!

Dziękujemy za udział w świątecznym losowaniu

Losowanie nagród odbyło się 4.01.2022 roku. Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział zabawie z nagrodami. Dziękujemy także partnerom, którzy zadbali o nagrody: Wydawnictwo w Drodze, Wydawnictwo Mapsy.me oraz Colian producent słodyczy i właściciel sklepu iSlodycze.pl.

 


W imieniu wszystkich osób, które tworzą Zdrapkę przesyłamy najserdeczniejsze życzenia z okazji Bożego Narodzenia. Prosimy naszych patronów o modlitwę za Ciebie i Twoich biskich.

Niech Bóg Cię błogosławi

Elżbieta, Katarzyna. Grzegorz, Marian, Wojtek
członkowie Wspólnoty Życia Chrześcijańskiego
zespół redakcyjny Zdrapki Wielkopostnej

Liczba komentarzy: 4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *