Książka: ” Pocieszenie duchowe”

32.90  29.00 

Lektura na Wielki Post. Jak usłyszeć głos Boga i podążać za Jego wskazaniami.

Pozostało tylko: 3

SKU: pocieszenie duchowe Kategoria:

Opis

Lektura na Wielki Post

Jak usłyszeć głos Boga i podążać za Jego wskazaniami

“Pocieszenie duchowe” to druga książka Timothyʼego M. Gallaghera OMV – po “Rozeznawaniu duchów” – w której autor w sposób przystępny, a jednocześnie bardzo wnikliwy i szeroki omawia reguły rozeznawania duchów św. Ignacego Loyoli. Tym razem refleksja ojca Gallaghera dotyczy reguł drugiego tygodnia “Ćwiczeń duchowych”. Książka stanowi mądre połączenie komentarza do szesnastowiecznego tekstu z konkretnymi przykładami, które dowodzą, że wskazówki sprzed czterystu pięćdziesięciu lat mogą także dziś pomagać w podejmowaniu decyzji zgodnych z wolą Bożą.

Autor uczy, jak korzystać z porad, które mogą wydawać się niedostępne i tajemnicze, gdy bez przygotowania czytamy książeczkę św. Ignacego. Pokazuje, jak korzystać z reguł, których nieznajomość naraża nas w codziennym życiu na niebezpieczne złudzenia oddalające od Boga i zakłócające Boży pokój w sercu.

To obowiązkowa lektura dla kierowników duchowych, rekolekcjonistów, rekolektantów, osób rozeznających wolę Bożą i pragnących postępować na drogach pogłębionego życia wiarą.

Szczegółowe dane

Wydanie: pierwsze
Rok wydania: 2016
Oprawa: miękka
Liczba stron: 240
Wymiary: 136×210 mm
Waga: 0.3 kg
ISBN: 978-83-277-1220-2
Autor: Timothy M. Gallagher OMV
Tłumacz:” Marek Chojnacki