Książka „Sekrety Panamy” + Zdrapka 2024

34.00 

Zestaw: lektura na Wielki Post + Zdrapka Wielkopostna 2023. Wciągająca historia polskiej studentki Natalii, która niespodziewanie otrzymuje wiadomość o spadku odziedziczonym po dziadku żyjącym przez lata na emigracji.

Pozostało tylko: 21

Opis

Zestaw: lektura na Wielki Post + Zdrapka Wielkopostna 2024.

Wciągająca historia polskiej studentki Natalii, która niespodziewanie otrzymuje wiadomość o spadku odziedziczonym po dziadku żyjącym przez lata na emigracji.

Natalia rusza w egzotyczną podróż na drugi koniec świata. W Panamie trafia w niekontrolowany wir przygód w towarzystwie swojego kuzyna, amerykańskiego biznesmena i księdza o indiańskich korzeniach. Z każdą godziną do akcji włączają się kolejni bohaterowie, a ryzyko zaczyna wzrastać. Okazuje się, że nie chodzi jedynie o pieniądze, ale o wiele więcej…

O autorce:

Monika Wojtkowiak pochodzi z Poznania, studiowała filologię hiszpańską i bezpieczeństwo narodowe, zawodowo zajmuje się komunikacją. Pasjonuje się „rysologią”, czyli rysowaniem słów, nowymi mediami i światem hiszpańskojęzycznym. Do napisania debiutanckiej powieści zainspirowały ją podróże do Panamy, jazda jedyną autostradą w kraju – Vía Panamericana – i tajemniczy bunkier w podmiejskiej dżungli.

Zapraszamy do śledzenia Instagrama: Monika Wojtkowiak – Rysologia