Ostatnia Droga krzyżowa z ks. Janem Kaczkowskim + Zdrapka 2024

27.90 

Pozostało tylko: 3

SKU: ks. kaczkowski Kategoria:

Opis

Książka „Droga Krzyżowa z Puckiego Hospicjum” opowiada o niezwykłej podróży duchowej, którą przemierzył ksiądz Jan Kaczkowski, stając się symbolem ostatecznej, zbawiennej drogi. Ta niezwykła Droga Krzyżowa dotyka serc każdego z nas, niezależnie od wiary, sytuacji życiowej czy przekonań.

To opowieść o wojownikach i pacyfistach, o pracownikach korporacji i osobach uwięzionych w beznadziejnych sytuacjach życiowych. To również podróż dla zdradzonych, skrzywdzonych, nienawidzących, chorych i ich towarzyszy. Nie brakuje na niej również rodziców walczących i uchodźców, szukających schronienia i nadziei.

Wśród tych, którzy przemierzają tę drogę, znajdują się także ci, którzy sprawują władzę, popełniają grzechy, walczą z nałogami czy uwięzieni w wirze mediów społecznościowych. Dla wszystkich, którzy pragną odnaleźć wrażliwość w sobie, Droga Krzyżowa staje się znakiem nadziei.

Hasztag #DlaNas ukrywa prosty, ale wymowny gest współczucia, składający się z 14 stacji prowadzących do przemiany sumienia i serca.

Ta opowieść to nie tylko spotkanie z wyjątkową postacią księdza Jana, z jego głębią, empatią i humorem, ale również poruszający zapis Drogi Krzyżowej z Puckiego Hospicjum pw. św. Ojca Pio, sporządzony dwa miesiące przed śmiercią księdza Jana Kaczkowskiego.