Światowa Premiera Zdrapki Wielkopostnej 2019 – UnBoxing

Kinga FrąckowskaEdycja 2019, Artykuł, Challenge, ZadanieDodaj komentarz

Zdjęcie 2019 wydania Zdrapki Wielkopostnej w formacie A4 oraz powiększonym w wersji Family.

Światowa premiera Zdrapki Wielkopostnej odbywa się zawsze na trzy tygodnie przed Środą Popielcową.

UnBoxing, czyli jak wygląda Zdrapka Wielkopostna

Wizerunek nowej wersji zdrapki ujawnili: Drużyna B, Moc w słabości, daughterofholygod, ekipa uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 4 im św. Jana Pawła II w Toruniu, Weronika Zaguła, ks. Wojciech Iwanecki, Trójca do Pary, On jest, Radio Fiat, Radio Rodzina, Radio Warszawa, Deon / WAM, Adeste, Dilerzy Dobrej Nowiny, Magazyn Kreda i wiele innych osób i instytucji. To oni przekonali nieprzekonanych do uczestnictwie w zdrapywanych rekolekcjach. Każdego dnia na karcie Zdrapki uczestnicy będą odkrywać zadanie, które może dotyczyć: postu, jałmużny, modlitwy, rachunku sumienia, gestów miłości, dialogu.

Premiera Zdrapki Wielkopostnej – nowości!

W pakiecie znalazło się sporo nowości. Sama Zdrapka jest koloru fioletowego i rozpala swoim wizerunkiem. Hasłu “Każdego dnia żyj w mocy Bożego Ducha” towarzyszą słowa Ewangelii wg św. Mateusza “Cieszcie się i radujcie albowiem Wasza nagroda wielka jest w niebie” umieszczone na obrazku płonącego ognia, symbolu Ducha Świętego, któremu mamy się poddawać przez cały Wielki Post.

Oprócz Zdrapki w wersji podstawowej w pudełku znalazła się nowość: Familijna Zdrapka Wielkopostna w dużym formacie i wizerunek … chińskiej wersji zdrapki. Tak! Zdrapka jest już w Azji!

Gdzie zamówić Zdrapkę Wielkopostną

Moment unboxingu otworzył drzwi dla wszystkich zdrapkowiczów – pakiety zamówić można na www.zdrapkawielkopostna.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *