zdrapka wielkopostna 2017 wizuOd 2015 roku Zdrapka Wielkopostna dociera do tysięcy osób. Naszym celem jest towarzyszyć uczestnikom  tak, aby odkryli inspirację do uporządkowania swojego życia. Mamy przekonanie, że uczestnicząc w Zdrapce Wielkopostnej można zrobić pewny krok w kierunku szczęścia swojego, bliskich, a nawet lepszego świata. Jak możemy współpracować?


  • podaj dalej wiadomość o Zdrapce Wielkopostnej
  • umieść link www.zdrapkawielkopostna.pl na swojej stronie internetowej
  • zalajkuj profil FB: www.fb.com/zdrapkawielkopostna i udostępniaj codzienne komentarze do zadań ze zdrapki
  • zalajkuj profil INSTAGRAM: www.instagram.com/zdrapkawielkopostna
  • dziel się swoimi codziennymi spostrzeżeniami za pomocą mediów społecznościowych; wpisy oznacz #zdrapkawielkopostna #bestwielkipost
  • przygotuj komentarz video do zadania ze zdrapki, który zostanie opublikowany na stronie akcji: zgłoś się do redakcji zdrapki, aby ustalić szczegóły: redakcja@zdrapkawielkopostna.pl

Co roku przesyłamy oficjalne podziękowania patronom, którzy życzliwie patronowali i uczestniczyli w promocji Zdrapki Wielkopostnej. Odkryj dla innych jak Wielki jest Post!

Podaruj – Wspieraj – Powtarzaj

Jesteś rodzicem, wychowawcą lub pasterzem? Wykorzystaj zdrapkę, aby pomóc w uporządkowaniu życia Twoich bliskich, podopiecznych lub parafian. Przygotowaliśmy dla Ciebie materiały pomocnicze na cały Wielki Post. Już wkrótce udostępnimy je osobom zainteresowanym na stronie Materiały Pomocnicze Zdrapki Wielkopostnej.