Similar Posts

3 Comments

  1. Szkoda, że na zdrapce, zapomnieliscie o mężczyznach 10.03. Mój mały mężczyzna Michałek jest troszkę zły bo cieszył się gdy 8 marca czekaly super zadania i nie mogl doczekac sie juz dzisiejszej zdrapki dla mężczyzn. Pozdrawiamy

    1. Ojoj, bardzo nam przykro :/ Nie sądziliśmy, że Dzień Mężczyzny już tak się u nas przyjął. Do tej pory raczej obchodzono wrześniowy Dzień Chłopaka. Bo przecież Dnia Dziewczyny nie ma 🙁
      Dziękujemy za tę uwagę – pomyślimy o tym w przyszłym roku! Pozdrowienia dla Michałka 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *