Zaczynamy! Ruszyła Zdrapka Wielkopostna 2020

Kinga FrąckowskaArtykuł, Edycja 2020, News3 Comments

To już! W Środę Popielcową zaczęło się Wielkie Zdrapywanie! Odwróć swoją uwagę od burczącego brzucha i razem z nami odkryj pierwsze zadanie ze Zdrapki. W tym roku na rewersie planszy znajdziesz dodatkowe instrukcje, jak efektywnie realizować poszczególne inspiracje.

Chcesz być na bieżąco z naszymi zadaniami? Śledź zdrapkowe komentarze na naszym fanpage’u www.facebook.com/ZdrapkaWielkopostna/, kanale Zdrapki Wielkopostnej na YouTube lub koncie Instagramowym @zdrapkawielkopostna.

Zdrapka Wielkopostna i ekologiczne nawrócenie zyskały wielu sprzymierzeńców. W tym roku o kolejnych zadaniach opowiadać będą m.in.: o. Piotr Kropisz SJ, przedstawiciele Caritas Polska i wspólnoty Laudato Si’, członkowie Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży i projektu „Środowisko Młodzieży”, o. Mateusz Stachowski OFM Conv., Marek Tokarzewski z bloga „Okiem Parkowca”, przedstawiciele Klubu Inteligencji Katolickiej oraz Światowy Ruch Katolików na rzecz Środowiska.
My już wiemy, że czas Wielkiego Postu będzie bardzo interesujący.

Dołączcie do nas: „polakujcie” nasz profil na FB, subskrybujcie kanał Zdrapki na YT. Bądźcie z nami i wspólnie zacznijmy zmieniać świat na lepsze!

Liczba komentarzy: 3

  1. Szkoda, że na zdrapce, zapomnieliscie o mężczyznach 10.03. Mój mały mężczyzna Michałek jest troszkę zły bo cieszył się gdy 8 marca czekaly super zadania i nie mogl doczekac sie juz dzisiejszej zdrapki dla mężczyzn. Pozdrawiamy

    1. Ojoj, bardzo nam przykro :/ Nie sądziliśmy, że Dzień Mężczyzny już tak się u nas przyjął. Do tej pory raczej obchodzono wrześniowy Dzień Chłopaka. Bo przecież Dnia Dziewczyny nie ma 🙁
      Dziękujemy za tę uwagę – pomyślimy o tym w przyszłym roku! Pozdrowienia dla Michałka 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *