Zdrapka Wielkopostna 2023 • kalendarium

WojciechArtykuł, Edycja 2023, NewsDodaj komentarz

Z radością meldujemy, że prace nad Zdrapką Wielkopostną idą pełną parą! Zdrapka 2023 na przełomie stycznia i lutego może być już w Twoich rękach. I choć nie możemy zdradzić jeszcze hasła i wyglądu kolejnej Zdrapki, przeczuwamy, że przypadnie tobie do gustu. A co najważniejsze, podobnie jak spotkania z okazji Świąt, z pewnością sprzyjać będzie umacnianiu relacji, tak ważnych nie tylko dla wiary, ale i dla poczucia osobistego szczęścia.

Kalendarium Zdrapki Wielkopostnej 2023

Trzymajcie rękę na pulsie. Oto kalendarium wydarzeń dziewiątego finału Zdrapki Wielkopostnej:

  • 01.02.2023 Premiera wizerunku i hasła Zdrapki Wielkopostnej 2023 #Uboxing
  • 14.02.2023 akcja Walentynkowa #ZdrapkaDlaCiebie
  • 22.02.2023 Środa Popielcowa
  • 22.02 – 09.04.2023 odkrywanie wyzwań wielkopostnych
  • 09.04.2023 Alleluja! Zmartwychwstanie Pańskie. Wielkanocna Loteria z nagrodami

#Unboxing • zaproszenie do udziału w premierze

Tradycją Zdrapki Wielkopostnej jest premiera, czyli #Unboxing! Weź udział w wydarzeniu – zostań jego twórcą. Pokaż zdrapkę światu na swoim profilu FB / IG / TikTok / Youtube. Wypełnij poniższy formularz. Skontaktujemy się z tobą.

Serdeczne życzenia

Z okazji Uroczystości Narodzenia Pańskiego składamy Tobie gorące życzenia wyjątkowego czasu Świąt! Niech Narodzony Jezus na nowo napełni twoje serce nadzieją, nasze dłonie otworzy na potrzeby bliskich, a umysły wypełni pokojem i jednością. Oby spotkania z rodziną i przyjaciółmi obfitowały w pogodną atmosferę, w słowa pokrzepienia i ufność w Bożą opiekę nad każdym kolejnym dniem twojego życia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *