Zdrapka Wielkopostna dla Polonii

Kinga FrąckowskaArtykuł, Edycja 2018Dodaj komentarz

zdrapka wielkopostna dla polonii

21 milionów Polaków na emigracji

Jest tyle miejsc na Ziemi, w których mieszkają Polacy. Czy chcesz, aby Tam dotarła Zdrapka Wielkopostna w setną rocznicę odzyskania niepodległości? Podejmujemy wyzwanie wysłania Zdrapki Wielkopostnej w najodleglejsze zakątki Ziemi do naszych rodaków. To będzie światowy #BestWielkiPost!  Ty udostępniasz, a my dostarczamy.

Gdzie dotrze Zdrapka Wielkopostna

Już wiemy, że w tym roku zdrapkę odkryją Polacy w ponad  700 miejscowościach w Polsce oraz w Australii, USA, Kanadzie, Holandii, Francji, Kazachstanie, Ukrainie, Rosji na Syberii.  Gdzie jeszcze? Przekonamy się, gdzie mieszkają nasi ziomkowie. Zapalmy kolejne wielkopostne światełka na zdrapkowej mapie świata. Może to będą sąsiednie kraje, a może egzotyczne krańce świata? To zależy od nas samych.

#Challenge #DlaPolonii

Ogłaszamy #challenge #BestWielkiPost #DlaPolonii. Zostań honorowym AMBASADOREM ZDRAPKI WIELKOPOSTNEJ dla danego miasta, kraju, regionu. Udostępnij. Oznacz kraj, dzielnicę, stan, miejscowość, parafię, znajomego za granicą. Dla AMBASADORÓW przygotujemy oficjalne podziękowania!

To jest ostatnia szansa, aby paczka ze zdrapkami doszła do Twoich przyjaciół i rodziny za granicą przed Środą Popielcową. My się tym zajmiemy.  Wszystkich naszych rodaków zapraszamy na www.zdrapkawielkopostna.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *