Jak zostaliśmy patronem medialnym Paczki EKO

Kinga FrąckowskaEdycja 2020, NewsDodaj komentarz

Paczka_Eko

Pamiętacie może zdrapkowe zadanie, by znaleźć „Sprzymierzeńca” w troscę o przyrodę? Nam się udało! Zgłosiła się do nas ekipa „Żyj Bardziej” i bardzo szybko okazało się, że wiele nas łączy.

Puk, puk! Tu listonosz…

Zdrapywanie zadań z naszej planszy zakończyło się wraz z Wielkanocą. Zielone karty widnieją jeszcze na niektórych lodówkach i biurkach. I co, to już koniec wyzwania? Nie! Mamy dla Was propozycję na kontynuowanie eko-przygody. Dzięku temu, że pan listonosz przyniósł nam przesyłkę-niespodziankę od „Żyj Bardziej”, możemy podzielić się z Wami wspaniałym pomysłem, by skorzystać z bogactwa Paczki EKO!

Paczka EKO? A co to takiego?

Jak się okazało, Paczka EKO to reakcja na wezwanie papieża Franciszka i jego encyklikę „Laudato Si'” (Wow! Przecież z tego samego źródła czerpała tegoroczna Zdrapka!). W pięknie i oszczędnie zapakowanej paczce znaleźliśmy: ksiażeczkę ze zbiorem refleksji, codzienne praktyczne zadania oraz ciekawe eko-produkty. Zachwyciliśmy się zapachem orkiszowego mydełka i pomysłem na zasianie lawendy w biodegradowalnej mini-doniczce.

No dobra, ale co to ma wspólnego z wiarą?

Nie daj się zwieść… Paczka to nie tylko karton z makulatury i brak plastiku. Wykonanie i zapakowanie przesyłki są na najwyższym poziomie, ale to nie główny cel Paczki EKO. W jej wnętrzu znajdziesz książeczkę i planszę, które poprowadzą Cię przez osobiste rekolekcje, dzięki którym zobaczysz, że wiara i ekologia przenikają się w Twojej codzienności. Tak jak my przekonasz się, że ekologia zaczyna się… w ludzkim sercu! Troska o dom, zmniejszanie liczby generowanych odpadów czy czystość pobliskiego jeziora to dopiero kolejne kroki przemiany świata. Jeśli Zdrapka Wielkopostna zrodziła w Tobie większe pragnienie modlitwy i tęsknotę za Bogiem, sięgnij po Paczkę EKO.

Nikt się nie spodziewał… Ignacego Loyoli!

Czujemy się wyróżnieni patronatem nad dziełem, które tak jak Zdrapka Wielkopostna czerpie z nauczania papieża Franciszka oraz spuścizny Ignacego Loyoli. Serdecznie pozdrawiamy zespół Żyj Bardziej! Cieszymy się, że nazwa projektu czerpie z duchowości ignacjańskiej i łacińskiego terminu „magis”, oznaczającego „bardziej, lepiej”. Korzystając z Paczki EKO zobaczysz, że „wszystko wokół Ciebie może mieć głębszy sens i być wypełnione Bożą obecnością!”
*Organizatorzy akcji przygotowali promocję dla przyjaciół Zdrapki Wielkopostnej (promocja trwa do 31 maja br.). Nabywając własną Paczkę EKO, uzyskaj rabat – 10% i wpisz kod ZDRAPKA-ZYJB

Paczka EKO? Polecamy!

Eko_Mydełko

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *