Życzenia od Zdrapki na Boże Narodzenie

Kinga FrąckowskaArtykuł, Edycja 2021, NewsDodaj komentarz

Boże Narodzenie

Przed nami wyjątkowy czas w ciągu roku. Długie wieczory i mgliste poranki rozświetlają już lampki choinkowe, dekoracje w oknach sklepów, świece w wieńcach adwentowych i lampiony roratnie. Kurierzy i listonosze dwoją się i troją, by zamówione prezenty świąteczne trafiły na czas do klientów, a ze sklepów co i rusz wychodzi ktoś z rulonem lśniącego papieru, tasiemkami czy czerwoną kokardą do przewiązania upominku. Nawet mimo braku śniegu łatwo się domyślić, że Boże Narodzenie zbliża się wielkimi krokami…

Z okazji Uroczystości Narodzenia Pańskiego wszystkim Przyjaciołom Zdrapki Wielkopostnej składamy gorące życzenia wyjątkowego czasu Świąt! Niech Narodzony Jezus na nowo napełni nasze serca nadzieją, nasze dłonie otworzy na potrzeby bliskich, a umysły wypełni pokojem i jednością. Oby spotkania z rodziną i przyjaciółmi obfitowały w pogodną atmosferę, w słowa pokrzepienia i ufność w Bożą opiekę nad każdym kolejnym dniem Nowego Roku!

A po świętach… kolejna edycja Zdrapki!

Adwent dobiega końca. Lada moment zapłonie ostatnia świeca na wieńcach adwentowych. Nim się obejrzymy, wejdziemy w rok 2021 i okres noworocznych postanowień. Realizacji osobistych przedsięwzięć sprzyjać też będzie Wielki Post, przez wielu postrzegany jako czas pracy nad sobą. Z radością meldujemy, że prace nad Zdrapką Wielkopostną 2021 idą pełną parą! Zdrapka 2021 na przełomie stycznia i lutego może być już w Twoich rękach. I choć nie możemy zdradzić jeszcze hasła i wyglądu kolejnej Zdrapki, przeczuwamy, że przypadnie Wam do gustu. A co najważniejsze, podobnie jak spotkania z okazji Świąt, z pewnością sprzyjać będzie umacnianiu relacji, tak ważnych nie tylko dla wiary, ale i dla poczucia osobistego szczęścia.
Trzymajcie rękę na pulsie – Zdrapka Wielkopostna 2021 już niebawem!

Zdrapka_2019

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *